Контакт-центр (0612) 808-104
 
Контакт-центр (0612) 808-104
23.04.2014 / 16:13
Планово-технічне обслуговування
Планово-технічне обслуговування (ПТО) внутрішньобудинкових систем газопостачання житлових будинків проводиться з метою виявлення витоків газу, запобігання виникнення аварійних ситуацій і ґрунтується на планово-попереджувальній системі робіт. Отже ПТО проводиться для Вашої безпеки
Слюсар цеху внутрішньобудинкових систем газопостачання проводить планово-технічне обслуговування газової плити Слюсар цеху внутрішньобудинкових систем газопостачання проводить планово-технічне обслуговування газової плити ФОТО: ПАТ "Запоріжгаз"

Чи потрібно платити за ПТО

Роботи з ПТО внутрішньобудинкових систем газопостачання житлових будинків проводяться безкоштовно. Відповідно до Типового договору про надання населенню послуг з газопостачання, який затверджено Постановою Кабінету Міністрів від 05.07.2006 р. № 938 їхню вартість включено до тарифу на природний газ.

Споживач має забезпечити доступ працівникам газового господарства до своїх помешкань для проведення ПТО (п.29 Правил надання населенню послуг з газопостачання, затверджених Постановою Кабінету міністрів від 09.12.1999 р. №2246). Представники газового господарства повинні чітко зазначати ціль свого візиту та пред’явити на вимогу споживача службове посвідчення.

Як проводиться ПТО

Періодичність робіт

Які документи потрібно надати

Які документи потрібно підписати

Як отримати додаткову інформацію