Контакт-центр (0612) 808-104
 
Контакт-центр (0612) 808-104
26.04.2014 / 17:11
Прокласти мережі
Якщо Вам необхідно прокласти внутрішні газові мережі, тут Ви знайдете всю необхідну інформацію про те, як це зробити
Закінчення монтажних робіт з будівництва зовнішнього газопроводу в житловий будинок Закінчення монтажних робіт з будівництва зовнішнього газопроводу в житловий будинок ФОТО: ПАТ "Запоріжгаз"

Внутрішні газові мережі (внутрішнє газопостачання) - це газопровід, який починається від точки приєднання (межа балансової належності між власником та замовником), розташованої на межі земельної ділянки замовника, і завершується газовими приладами (у тому числі газопровід, який проходить всередині будівлі замовника).

Будівництво та підключення внутрішніх мереж виконується одночасно або після виконання послуги приєднання до газових мереж (дивитись тут) відповідно до отриманих технічних умов на внутрішнє газопостачання.

До кого звернутися і що робити

Консультацію щодо прокладання внутрішніх газових мереж можна отримати звернувшись за телефоном до «Єдиного вікна» свого району (адресу та телефони можна знайти в розділі «Наші служби»), дізнатися у Контакт-центрі або в газовому господарстві особисто. Якщо Ви вже являєтесь нашим споживачем, Ви можете отримати консультацію у своєму Особистому кабінеті (кожен авторизований користувач сайту має можливість поставити питання).
Надалі потрібно буде звернутися у відділ організації обслуговування клієнтів - «Єдине вікно» з відповідною заявою.

Процедура прокладання мережі - у три етапи

Які документи потрібно пред'явити та надати фізичним особам

Які документи потрібно пред'явити та надати юридичним особам

Вартість робіт

Які документи потрібно зберегти