Контакт-центр (0612) 808-104
 
Контакт-центр (0612) 808-104
29.04.2015 / 12:12
Як встановити газовий лічильник
Встановлення газового лічильника дає можливість споживачам розраховуватися за природний газ відповідно до реальних обсягів його споживання. Це значно економить кошти і дає можливість контролювати витрату газу
Газовий лічильник "Самгаз" встановлений по безкоштовній програмі Газовий лічильник "Самгаз" встановлений по безкоштовній програмі ФОТО: 104.ua

З питання встановлення газового лічильника необхідно звернутися у відділ організації обслуговування клієнтів - «Єдине вікно» газового господарства. Координати і графік роботи «Єдиного вікна» можна знайти в розділі «Наші служби».

Всі споживачі, які зареєстровані на нашому сайті, також можуть отримати консультацію в Особистому кабінеті. Якщо Ви ще не зареєстровані, перейдіть за посиланням.

Якщо Ви ще не підключені до системи газопостачання, перейдіть в розділ «Приєднатися до газових мереж».

Як встановити лічильник за свій рахунок

Встановлювати лічильники мають право виключно підприємства у яких є відповідні дозволи, ліцензії, на підставі ескізу складеного працівниками газового господарства або з його дозволу спеціалізованою будівельно-монтажною дільницею. Однак, необхідно бути уважним під час вибору організації-підрядника, бо нині почастішали випадки шахрайства. 

Звертаємо увагу Вашу, що самостійне придбання побутового лічильника газу та інших необхідних матеріалів та обладнання до моменту обстеження системи газопостачання споживача, оформлення відповідної виконовчо-технічної документації, може призвести до незапланованих грошових витрат споживача. Адже цей процес потребує кваліфікованої консультації, яку всі споживачі можуть отримати, звернувшись до профільних підрозділів нашого підприємства, координати яких можна дізнатись у розділі "Контакти наших служб".

 

Що буде, якщо відмовитися від встановлення лічильника

Що може перевірити газове господарство перед встановленням лічильника

Як підготувати приміщення

Експлуатація лічильника газу

Джерело: