Контакт-центр (0612) 808-104
 
Контакт-центр (0612) 808-104
17.05.2014 / 18:32
Соціальна місія компанії - сприяння добробуту працівників підприємства і підвищення їх рівня життя

Основні напрямки соціальної політики підприємства - постійне підвищення рівня життя працівників підприємства, створення умов для повноцінної праці і відпочинку, адресна допомога малозабезпеченим.

Соціальні програми компанії включають в себе підтримку працюючих співробітників та ветеранів товариства, можливість оздоровлення та санаторно-курортного лікування, організацію літнього відпочинку та оздоровлення дітей газовиків, надання матеріальної допомоги тим, які йдуть у відпустку, премії до святкових дат, участь у спортивних та культурних заходах і багато іншого.

Соціальні гарантії

Одна з найважливіших складових успіху компанії є якісний склад її персоналу, рівень його кваліфікації та ініціативи Одна з найважливіших складових успіху компанії є якісний склад її персоналу, рівень його кваліфікації та ініціативи ПАТ "Запоріжгаз"

З 2014 року набрав чинність новий Колективний договір 2014-2019 рр. Прийняття договору строком на п’ять років є свідчення того, що компанія має стратегічне бачення свого розвитку, розраховує на довготривалу перспективу та гарантує своїм працівникам та їх сім’ям стабільність в нинішніх нелегких економічних умовах.

В ньому, порівняно зі збереженням минулих пільг, з’явились нові, які значно покращюють життя газовиків. Відтепер на оздоровлення до щорічної відпустки працівник має можливість отримати додаткову матеріальну допомогу в розмірі до одного посадового окладу. На 40% збільшилась матеріальна допомога на лікування працівника. Передбачено матеріальне заохочення в розмірі до одного посадового окладу для молодих спеціалістів, які щойно закінчили навчання у профільних вищих учбових закладах. Відтепер додаткові оплачувані відпустки надаються батькам, діти яких навчаються у молодшій школі – на 1 Вересня, татусям, в яких народилась дитина, всім хто бере шлюб.

Пропаганда безпечного користування газом у побуті

Спортивне життя

Творчі таланти