Контакт-центр (0612) 808-104
 
Контакт-центр (0612) 808-104

Прес-релізи

08.08.2016 / 16:13

«Запоріжгаз» приєднався до електронних закупівель ProZorro

З 1 серпня ПАТ «Запоріжгаз» впровадив систему електронних торгів ProZorro. Компанія приєдналася до системи публічних електронних закупівель для підвищення ефективності контролю за цією сферою діяльності. Очікується, що ProZorro допоможе знизити ціни постачальників на 5-10%.

Система ProZorro дозволяє ПАТ «Запоріжгаз» відкрито вибирати з великої  кількості постачальників тих, чиї умови вигідніше. У свою чергу не тільки фірми-постачальники, але і всі бажаючі можуть оцінити і стежити за критеріями відбору.

«Використання електронних аукціонів дає можливість вибрати постачальників з кращіми ціновими пропозиціями на ринку. І відповідно зменшити витрати і збитки компанії. За попередніми розрахунками, наша компанія при покупці через «ProZorro» заощадить 5-10%. Але навіть при впровадженні сучасних технологій закупівлі говорити про прибуток при існуючій структури тарифу не доводиться »- прокоментував директор фінансовий ПАТ« Запоріжгаз »Володимир Глушок.

Для роботи обрано майданчик E-TENDER, який також використовують НБУ, Держрезерв, Міністерство оборони та інші державні структури.

«Система «ProZorro»  є новою для нас, тому проведення тендерів на першому етапі вимагає більше часу. На перших тендерах ми плануємо закупівлю товару не критичного для безперебійної роботи компанії – мова іде про  матеріали з простою специфікацією, канцтовари », - розповіла начальник управління матеріально-технічного забезпечення ПАТ« Запоріжгаз» Вікторія Русина.

Джерело:
 
  • Фахівець зі зв’язків з громадськістю:
    Асютіна Ліна Олександрівна
    Тел.: +380 61 222 74 78
    E-mail: press@zpgas.com.ua