Контакт-центр (0612) 808-104
 
Контакт-центр (0612) 808-104

Прес-релізи

16.10.2015 / 17:46

Більше 10% побутових споживачів Бердянська вже підключені до системи газопостачання

У Бердянську до газопостачання підключено 3186 споживачів. Це дані на 13-30 16 жовтня 2015 року, які оновлюються по ходу виконання робіт. Також забезпечений пуск газу на котельні міста, що дозволило розпочати опалювальний сезон у Бердянську. У процесі відновлення газопостачання міста задіяно більше половини слюсарів ПАТ «Запоріжгаз» з усієї області.

Працівники ПАТ «Запоріжгаз» продовжують побудинковий і поквартирний обхід абонентів Бердянська та ряду сіл Бердянського району, щоб забезпечити безпечний пуск газу. Роботи проводяться безперервно і будуть продовжені і у вихідні. 

У суботу та неділю газовики очікують істотне збільшення темпів підключення споживачів Бердянська до системи газопостачання. У вихідні люди знаходяться вдома і можливість обстеження газових приладів в їх будинках і квартирах зростає. 

«Незважаючи на складність ситуації, умова дотримання безпеки при підключенні абонентів до газу для нас залишається головною. Тому ми проводимо перевірку газового обладнання у споживачів, щоб уникнути можливих надзвичайних ситуацій. Наскільки швидко з'явиться газ в будинках бердянців, багато в чому залежить від них самих. Сподіваємося, що у вихідні дні, коли жителі міста залишаться вдома, нам вдасться здійснити основний масив підключень,»- говорить головний інженер ПАТ«Запоріжгаз» Віталій Нестеренко. 

З метою прискорення пуску газу в житлові будинки ПАТ «Запоріжгаз» в черговий раз звертається до всіх абонентів, у яких відсутнє паливо, з проханням перекрити крани перед газовими приладами і не відкривати їх до приходу представника газового господарства, а також перебувати вдома, щоб забезпечити доступ газовикам до обладнання. За прогнозами фахівців підприємства, при збільшенні темпів підключення в прийдешні вихідні та повному доступі у всі будинки і квартири споживачів газопостачання Бердянська може бути відновлено до 19 жовтня 2015 року. 

Нагадаємо, що над відновленням газопостачання Бердянська працюють бригади ПАТ «Запоріжгаз» з усієї області. На допомогу місцевому управлінню газового господарства прибули представники із Запоріжжя, Токмака, Оріхова.

Довідка:

Основною сферою діяльності ПАТ «Запоріжгаз» є транспортування природного газу. ПАТ «Запоріжгаз» експлуатує близько 10 тис. км газопроводів. Щорічно компанія транспортує більше одного мільярда кубометрів природного газу. Компанія поставляє газ 480 тис. сім'ям міста та області, 426 промисловим підприємствам.

 

Джерело:
 
  • Фахівець зі зв’язків з громадськістю:
    Асютіна Ліна Олександрівна
    Тел.: +380 61 222 74 78
    E-mail: press@zpgas.com.ua