Контакт-центр (0612) 808-104
 
Контакт-центр (0612) 808-104

Новини

07.12.2018 / 11:14

За 11 місяців цього року майже 20 тис. клієнтів «Запоріжгазу» стали користувачами онлайн-сервісів на сайтe 104.ua

Зараз онлайн-сервісом користуються 128 тис. домогосподарств, що складає більше 20% клієнтів компанії.
Реєстрація в "Особистому кабінеті" займає декілька хвилин Реєстрація в "Особистому кабінеті" займає декілька хвилин ФОТО: ПАТ "Запоріжгаз"

За допомогою "Особистого кабінету"  можна передати показання лічильника, сплатити за спожитий газ, перевірити стан свого особового рахунку, дізнатися розмір субсидії чи пільги.

"Переважна більшість споживачів газу реєструється на сайті саме для передачі показань лічильника. В листопаді 40% показань лічильників газу були передані до "Запоріжгазу" через "Особистий кабінет" – говорить начальник управління клієнтського сервісу  ПАТ "Запоріжгаз" Олег Данилов.

Даний сервіс постійно вдосконалюється і оновлюється.  Зараз є можливість  зворотного телефонного зв'язку з оператором газової компанії та задати питання онлайн.

Також декілька місяців поспіль у тестовому режимі працює мобільний додаток "104.Mobile", який можна скачати з інтернет-ресурсу "Google play". Зручний інтерфейс додатку дозволяє  також налагоджувати зворотній зв’язок із газорозподільчою компанією.

Джерело: