Контакт-центр (0612) 808-104
 
Контакт-центр (0612) 808-104

Новини

22.05.2019 / 15:20

Повідомлення про зміну типу та найменування компанії «Запоріжгаз»

З 22 травня 2019 року тип акціонерного товариства "Запоріжгаз" змінено з публічного акціонерного товариства на приватне акціонерне товариство. Найменування ПАТ «ЗАПОРІЖГАЗ» змінено на АТ «ЗАПОРІЖГАЗ».
Закупка спеціального обладнання для пошуку витоків на підземних газопроводах- одна зі статей витрат компанії Закупка спеціального обладнання для пошуку витоків на підземних газопроводах- одна зі статей витрат компанії ФОТО: ПАТ "Запоріжгаз"

На виконання вимог чинного законодавства України, рішенням річних Загальних зборів акціонерів ПАТ «Запоріжгаз» (Протокол № 20 від 10.04.2019 року):

– тип акціонерного товариства змінено з публічного акціонерного товариства на приватне акціонерне товариство;

– найменування ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ «ЗАПОРІЖГАЗ» змінено на АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ОПЕРАТОР ГАЗОРОЗПОДІЛЬНОЇ СИСТЕМИ «ЗАПОРІЖГАЗ».

22.05.2019 року здійснено державну реєстрацію нової редакції Статуту та внесено зміни до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Починаючи з 22.05.2019 року офіційне найменування Товариства українською мовою, згідно із Статутом:

повне найменування - АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ОПЕРАТОР ГАЗОРОЗПОДІЛЬНОЇ СИСТЕМИ «ЗАПОРІЖГАЗ»

скорочене найменування –АТ «ЗАПОРІЖГАЗ»

 Решта реквізитів товариства (місцезнаходження, ідентифікаційний код, номери рахунків) залишаються без змін.

АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАПОРІЖГАЗ» є правонаступником всіх прав та зобов’язань ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ЗАПОРІЖГАЗ».

Звертаємо увагу, що всі укладені правочини, в тому числі договори/угоди, від імені ПАТ «ЗАПОРІЖГАЗ», залишаються дійсними та чинними, і зміна найменування Товариства на АТ «ЗАПОРІЖГАЗ» не припиняє та не змінює права та обов’язки сторін за укладеними правочинами.

Джерело: