Контакт-центр (0612) 808-104
 
Контакт-центр (0612) 808-104

Новини

27.10.2018 / 09:44

Кожного дня аварійна служба «Запоріжгазу» здійснює більше 100 виїздів.

За дев’ять місяців 2018 року аварійно-диспетчерська служба ПАТ «Запоріжгаз» здійснила майже 36 тис виїздів за заявками споживачів області. Найчастіше звернення до АДС пов’язані з проблемами, що виникають через самовільне встановлення чи заміну газового обладнання, недотримання вимог безпеки при користуванні газовими приладами, а також через несправні димові та вентиляційні канали.
Аварійна служба "Запоріжгазу" готується до ліквідації витоку газу Аварійна служба "Запоріжгазу" готується до ліквідації витоку газу ФОТО: ПАТ "Запоріжгаз"

«Запоріжгаз» щорічно направляє більше 3 млн. грн. на забезпечення роботи аварійної служби газу. Основна сума йде на закупівлю паливно-мастильних матеріалів, а також запасних частин для парку автомобілів. Адже кожного дня аварійні бригади здійснюють понад 100 виїздів», - говорить начальник АДС ПАТ «Запоріжгаз»  Олексій Виноградов.

 Для вдосконалення роботи аварійної служби «104» і обробки викликів споживачів в цілодобовому режимі, компанії необхідно щорічно інвестувати 5 млн. грн. В діючому тарифі на розподіл газу передбачено тільки 60% від цієї суми. За останній рік вартість пального зросла на 22%, вартість запчастин – на 23%. Окрім того для забезпечення якісного функціонування аварійно-диспетчерської служби, необхідно своєчасно забезпечувати фахівців спеціальним обладнанням, інструментом, необхідними матеріалами та спецодягом.

Для підтримки високого рівня кваліфікації працівників служби «104» підприємство щороку проводить  змагання  бригад АДС. Під час конкурсу відпрацьовувалися дії диспетчера, оперативність доїзду до місця виклику, швидкість ліквідації аварії та вміння надавати невідкладну допомогу.

Закликаємо всіх наших споживачів також повідомляти про виявлені ними витоки газу не тільки у власних оселях, а й поза межами їх приватної власності. Про це може свідчити наявність характерного запаху одоранту на вулиці, у дворах та під’їздах тощо. У таких ситуаціях телефонуйте на номер 104.

 

Джерело: