Контакт-центр (0612) 808-104
 
Контакт-центр (0612) 808-104

Новини

25.05.2018 / 13:24

Команда «Запоріжгазу» зайняла друге місце у регіональному етапі всеукраїнського конкурсу фахівців діагностики газопроводів.

22 та 23 травня у Бердянську відбулися Всеукраїнські змагання фахівців діагностики газопроводів "Наша майстерність — ваша безпека!". В них взяли участь 7 команд зі східного регіону України.
У Бердянську команда "Запоріжгазу" за допомогою спеціального обладнання, яке ,доречі, не дешево коштує, обстежує газопровід У Бердянську команда "Запоріжгазу" за допомогою спеціального обладнання, яке ,доречі, не дешево коштує, обстежує газопровід ФОТО: ПАТ "Запоріжгаз"

Саме такі фахівці кожного дня обстежують приблизно 15 кілометрів газових мереж регіону. Всього їх у введенні ПАТ «Запоріжгаз» 9 тисяч кілометрів. З початку року в Запорізькій області було попереджено більше 500 аварійних ситуацій. Завдяки сучасним приладам, які мають фахівці компанії, вдається своєчасно виявити пошкодження ізоляції газопроводу або витоки газу.

Поділитися досвідом один з одним та продемонструвати свої вміння приїхали в Бердянськ фахівці з діагностики газопроводів зі східного регіону України на перші всеукраїнські змагання «Наша майстерність- Ваша безпека».  Ініціатором даного конкурсу стала Регіональна Газова Компанія.

Змагання проходили у чотири етапи — діагностика наземного та підземного газопроводу, обстеження його у польових умовах та теоретичні питання. Команда складається з чотирьох людей — майстер і три монтери. Працюють злагоджено — адже їхня робота небезпечна. Професійні навички команди “Запоріжгазу” дозволило їй займати лідируючи позиції у конкурсі з самого початку. Майстри швидко віднайшли місця витоку газу та вжили необхідних заходів. Особливої майстерності потребувала діагностика підземного газопроводу. За допомогою спеціальних датчиків знаходять трубу на глибині більше, ніж пів-метри. Пошкоджені ділянки позначають синіми прапорцями.

  За словами конкурсного журі, при роботі з газопроводами команда показала себе професійно і зайняла призове друге місце серед семи. Тож подібні змагання вкотре показують майстерність запорізьких газовиків та підвищують їх кваліфікацію.

Аналогічні змагання (перший етап фінальної частини) проходять ще у двох  містах: Житомирі та  Пустомити (Львівської області).  Вже 5 червня команди-переможці регіональних конкурсів позмагаються  у Рівному за головний приз: поїздку до газорозподільного підпримства міста Краків.

Джерело: