Контакт-центр (0612) 808-104
 
Контакт-центр (0612) 808-104

Новини

20.10.2015 / 11:42

До газопостачання в Бердянську та довколишніх селах підключено 85% побутових споживачів

Станом на 8-00 20 жовтня 2015 співробітниками ПАТ «Запоріжгаз» відновлено газопостачання 39722 споживачів міста Бердянськ та Бердянського району. Це 85% від загальної кількості абонентів. Роботи з підключення тривають.
Роботи з відновлення газопостачання в Бердянську знаходяться на фінальній стадії Роботи з відновлення газопостачання в Бердянську знаходяться на фінальній стадії

За минулу добу працівниками ПАТ «Запоріжгаз» було відновлено газопостачання близько 10 тис. побутових споживачів в Бердянську та довколишніх селах. Сьогодні газовики планують завершити роботи в центральній частині міста і підключити до газу 75 багатоповерхових житлових будинків Бердянська. Також проводитимуться роботи в селищах Вахтовий, РТС, Підсобне господарство, селах Луначарське і Нововасилівка. 

«Сьогодні планується завершення основного обсягу робіт. На завтра залишається підключення селища Макарти в Бердянську. Це близько 200 споживачів. Також ми продовжуємо працювати з абонентами, як кажуть, «точково». Це житла, в які не потрапили газовики для перевірки обладнання,»- розповів головний інженер ПАТ «Запоріжгаз» Віталій Нестеренко. 

Мешканцям Бердянська, яким ще не підключили газ, фахівці ПАТ «Запоріжгаз» рекомендують дзвонити за телефонами міського газового господарства: 2-32-57, 2-10-78 та 2-20-39, а також за телефоном 104, залишати свої заявки і чекати приїзду газовиків. Після перевірки газового обладнання фахівцями в їхні оселі буде подано блакитне паливо. 

Нагадаємо, що в роботах з відновлення газопостачання Бердянська та Бердянського району задіяно близько 400 працівників ПАТ «Запоріжгаз». До підключення споживачів залучені співробітники з Токмацького, Оріхівського, Кам'янсько-Дніпровського районів, а також фахівці Запорізької міської експлуатаційного управління.

Джерело: