Контакт-центр (0612) 808-104
 
Контакт-центр (0612) 808-104

Новини

02.06.2017 / 15:41

Чи потрібно змінювати e-mail в особистих кабінетах у зв’язку із забороною де-яких ресурсів?

Через рішення Ради національної безпеки і оборони України щодо блокування ряду російських сайтів, які підпали під санкції, у споживачів газу регіону виникають питання щодо доцільності зміни адреси електронної скриньки, яка використовується як логін при авторизації в особистих кабінетах на сайті 104.ua. ПАТ «Запоріжгаз» пояснює, що робити, якщо Ваш e-mail зареєстрований на нині заборонених державою ресурсах.
Особистий кабінет простий і зручний у використанні Особистий кабінет простий і зручний у використанні ФОТО: ПАТ "Запоріжгаз"

Важливо зазначити, що негайної потреби у заміні адреси поштової скриньки (логіну) немає. Навіть при використанні адрес заборонених сервісів (mail.ru, yandex.ru) як і раніше Ви зможете безперешкодно авторизуватись на сайті 104.ua. Проте, щоб повноцінно користуватись нашими сервісами, мати змогу отримувати від компанії інформаційні повідомлення та у разі необхідності відновити пароль, ПАТ «Запоріжгаз» рекомендує споживачам газу оновити в особистих кабінетах свої електронні адреси, у разі якщо вони були зареєстровані на санкційних ресурсах.

Для зміни логіну, потрібно натиснути кнопку «Редагувати профіль» на головній сторінці особистого кабінету після авторизації. Далі слід вказати новий діючий e-mail та натиснути «Зберегти» аби переконатись, що логін успішно змінено. Відповідне повідомлення має з’явитись праворуч введеного e-mail після збереження змін.

Якщо Ви втратили доступ до поштової скриньки, що була зареєстрована на заборонених сайтах, та не можете ввійти до кабінету - натисніть «Забув логін» на сторінці авторизації (входу) та видаліть свій аккаунт. Після цього Ви зможете повторно зареєструватись, використовуючи новий e-mail.

Нагадуємо, що відповіді на найбільш поширені питання стосовно користування особистим кабінетом Ви можете знайти у детальній інструкції, або ж за телефоном контакт-центру (061) 280-81-04, (067)007-6-104.

 

Джерело: