Контакт-центр (0612) 808-104
 
Контакт-центр (0612) 808-104

Новини

12.11.2019 / 16:31

Більше 40% клієнтів АТ "Запоріжгаз" користуються Особистим кабінетом на сайті 104.ua

Майже 154 тис клієнтів компанії зареєстрували Особистий кабінет на сайті 104.ua. За 10 місяців поточного року користувачами сервісу стали 25 тис. домогосподарств.
Реєстрація в Особистому кабінеті займає декілька хвилин Реєстрація в Особистому кабінеті займає декілька хвилин ФОТО: АТ "Запоріжгаз"

З огляду на побажання самих споживачів, компанія постійно вдосконалює функціонал кабінету і додає канали онлайн-спілкування з клієнтами. Однією з останніх новинок клієнтських сервісів для споживачів газу є чат-бот «7104ua» в месенджері Viber і мобільний додаток «104 Mobile Light» для користувачів iPhone і «104 Бізнес онлайн» для комерційних споживачів газу.

«За допомогою Особистого кабінету в будь-який зручний час і з зручного місця споживач може дізнатися вартість газу, передати показання лічильника, переглянути стан особового рахунку, роздрукувати квитанцію за спожитий газ, заплатити за газ онлайн, контролювати стан своїх розрахунків і споживання», - говорить начальник клієнтського сервісу АТ "Запоріжгаз" Олег Данилов.

Сервіс доступний для використання не тільки в містах, а й у віддалених сільських районах області. Інтерфейс кабінету - простий і зрозумілий. Процедура реєстрації займає кілька хвилин. Потрібно знати номер свого особового рахунку і останню суму оплати за газ.

Для того, щоб передати показання лічильника газу споживачам не потрібно навіть виходити з дому, достатньо зайти в свій Особистий кабінет і внести актуальні дані. Це значно економить час, адже клієнтам не доводиться стояти в чергах або спеціально їхати в Центр обслуговування клієнтів.

 

Джерело: