Контакт-центр (0612) 808-104
 
Контакт-центр (0612) 808-104

До уваги клієнтів

26.12.2017 / 18:33

«Запоріжгаз» вручив призи та подарунки споживачам в рамках Дня кліента.

Вперше напередодні нового року «Запоріжгаз» організовував «День клієнта». Протягом тижня серед споживачів природного газу було розіграно більше півсотні різних подарунків.
Початок нової гарної традиції Початок нової гарної традиції ФОТО: ПАТ "Запоріжгаз"

Для тих, хто відвідав центр обслуговування клієнтів по всій Запорізької області були організовані цікаві розіграші. Подарунки отримали споживачі, які дали правильні відповіді на питання кросворду в газеті 104.ua. 29 запорожців правильно розгадали кросворд на газову тематику і отримали новорічні кульки на ялинку.

Ще одна акція від «Запоріжгазу» в рамках Дня клієнта - «зареєструйся в «Особистому кабінеті » або «заповни анкету за якістю обслуговування в ЦОК і виграй сувенір». Серед клієнтів, які приєдналися до онлайн кабінету або оцінили обслуговування, були розіграні фірмові чашки від 104.ua!

«Святкування дня клієнта - це традиція, яку починає наша компанія. Таким чином ми хочемо подякувати своїм споживачам за довгі роки співпраці і підвищити якість обслуговування », - говорить начальник клієнтського сервісу ПАТ« Запоріжгаз» Олег Данилов.

Адже майже 60 років компанія «Запоріжгаз» вдосконалювала рівень послуг для своїх клієнтів. У цьому році відкрито сучасний Центр обслуговування клієнтів. На черзі - ще один, на початку наступного року. Це дійсно комплекс європейського зразка, який надає запорожцям цілий спектр мобільних послуг: починаючи від електронної черги і до миттєвої реєстрації в Особистому кабінеті. А ще - Контакт-центр для споживачів блакитного вогника, цілодобові послуги Айвіара, приєднання до газових мереж і, взагалі, - все, що стосується газу. Тому, сотні газових послуг вже акумульовані в єдиному центрі, без черг.

До речі, в рамках Дня клієнта не залишилися без сувенірів і маленькі відвідувачі Центрів обслуговування споживачів. Для них були підготовлені солодощі та повітряні кульки. Крім того, поки батьки отримували консультації, їх малюкам газовики розповідали правила поводження з газовими приладами.

У 2018 році ми будемо проводити нові не менш цікаві акції для споживачів.

.

Джерело: