Контакт-центр (0612) 808-104
 
Контакт-центр (0612) 808-104

До уваги клієнтів

28.08.2017 / 16:41

Більше 90 тис. клієнтів ПАТ «Запоріжгаз» використовує онлайн сервіс «Особистий кабінет»

Онлайн сервіс для споживачів газу Запорізької області «Особистий кабінет» почав працювати півтора роки тому. Загалом по Україні його можуть використовувати споживачі газу із 16 регіонів. За цей час загальна кількість реєстрацій досягнула більше мільйона, з яких майже 10% припадає на споживачів газу Запорізької області.
Кількість запоріжців, зареєстрованих у ОК наближається до 100 тис. Кількість запоріжців, зареєстрованих у ОК наближається до 100 тис. ФОТО: 104.ua

Сервіс «Особистий кабінет» на сайті 104.ua надав можливість кожному клієнту «Запоріжгаз» керувати своїм особовим рахунком і самостійно вести облік використаного газу через інтернет. Зараз «Особистим кабінетом» користується вже більше 90 тис споживачів області. У березні майже 50 тисяч зареєстрованих клієнтів передали показники газових лічильників через свою сторінку на сайті 104.ua. Серед найбільш активних користувачів «Особистого кабінету» - жителі міста Запоріжжя, Бердянська, Токмака та Оріхова.

 «На сьогодні через «Особистий кабінет» споживачі газу можуть внести показання лічильника газу, перевірити стан свого особового рахунку, скачати і роздрукувати рахунок, дізнатися свій тариф, розмір субсидії або пільги, а також заплатити за спожитий газ», - зазначає начальник управління клієнтського сервісу «Запоріжгазу» Олег Данилов.

 Також в функціоналі «Особистого кабінету» є можливість інтерактивного спілкування з фахівцями газової компанії для отримання різного роду консультацій чи довідок. Окрім того, споживачі можуть в онлайн режимі записатися на прийом до керівництва компанії.

 Використання «Особистого кабінету» доступне для усіх побутових споживачів газу або фізичних осіб підприємців, на чиє ім'я відкрито особовий рахунок. Для цього необхідно пройти просту реєстрацію, яка займає всього кілька хвилин. Щоб зареєструватися на в «Особистому кабінеті» на сайті 104.ua споживач повинен знати номер особового рахунку та останню суму платежу.

 

 

Джерело: