Контакт-центр (0612) 808-104
 
Контакт-центр (0612) 808-104

До уваги клієнтів

14.12.2018 / 18:24

ПАТ «Запоріжгаз» проводить День кліента

Традиційно напереродні новорічно-різдвяних свят запорізькі газовики організовують тиждень клієнта. Святкові заходи з нагоди Дня клієнта відбуватимуться з 17 по 21 грудня включно у Центрах обслуговування клієнтів, що на вул. Південе шосе, 52, пл.Інженерна, 1. А у Бердянську вул. Грецька,16. Споживачі природного газу, які завітають у ці дні до центру обслуговування, одержать від менеджерів новорічні гостинці.
День кліента проходитиме з 17 по 21 грудня День кліента проходитиме з 17 по 21 грудня ФОТО: ПАТ "Запоріжгаз"

Запорізькі  газовики організовують новорічне свято для клієнтів уже другий рік поспіль. Цьогоріч для клієнтів підготували чудові подарунки та призи - фірмові чашки, магніти, календарі, кульки та багато іншого .

«ПАТ “Запоріжгаз” - клієнтоорієнтована компанія, а це означає, що клієнт для нас - найбільша цінність. Ми часто впродовж року організовуємо різні цікаві акції для наших клієнтів і зараз запрошуємо всіх на святковий тиждень клієнта. Новорічні гостинці щодня одержать усі споживачі природного газу, які впродовж тижня завітають до Центру обслуговування клієнтів і зареєструються в Особистому кабінеті на сайті 104.ua через термінал самообслуговування. На запоріжців чекають розіграші фірмових сувенірів серед клієнтів», - повідомив начальник управління Клієнтського сервісу ПАТ “Запоріжгаз”  Олег Данилов.

Популярність сучасних онлайн-сервісів стрімко зростає.  В Запоріжжі сучасними сервісами газової компанії вже користується 40% споживачів. Онлайн-сервісом «Особистий кабінет» на сайті 104.ua користуються більше  127 тис. клієнтів ПАТ «Запоріжгаз». Сервіс використовується для контролю та передачі показань лічильників та здійснення онлайн-оплати за спожитий газ.

Джерело: