Контакт-центр (0612) 808-104
 
Контакт-центр (0612) 808-104

До уваги клієнтів

01.10.2018 / 14:33

Нагадуємо про необхідність передати показання газового лічильника за вересень

Побутові споживачі газу мають можливість передати показання лічильника "Запоріжгазу" декількома дистанційними способами, що значно полегшує і прискорює обмін даними. Згідно правил це потрібно робити щомісяця з 1-го по 5-те число.

Згідно з правилами Кодексу газорозподільних систем, споживачам газу необхідно зафіксувати показання газового лічильника станом на 1-ше число і передати «Запоріжгазу» дані з 1-го по 5-те число місяця, наступного за розрахунковим.

Розрахунковим періодом за спожитий газ визначено календарний місяць. Аби по кожному домогосподарству зафіксувати фактичні обсяги споживання природного газу і коректно сформувати нарахування в квитанціях, газорозподільній компанії потрібно щомісячно отримувати дані побутових лічильників. Споживачам, які не передадуть показання до 6-го числа, обсяг споживання визначатиметься на рівні планового місячного об’єму на відповідний період, що розраховується виходячи з профілю споживача.

Передати показання лічильника можна такими дистанційними сервісами:

  • через Особистий кабінет на сайті 104.uaДля цього треба зареєструватися або увійти до кабінету, якщо споживач вже зареєстрований;
    • зафіксувати показання в мобільному додатку 104 Mobile. Завантажити тестову версію 104 Mobile на свій мобільний можна за посиланням Google Play. Увага!У додатку реалізована нова функція - додати акаунт.

 

 

Джерело: